Anunt asfalt mediu

0
842

COMUNA SCAESTI (titularul proiectului) anunţă publicul interesat asupra depunerii solicitării de emitere a acordului de mediu pentru proiectul MODERNIZARE INFRASTRUCTURA RUTIERA IN COMUNA SCAESTI, JUDETUL DOLJ (denumirea proiectului), propus a fi amplasat în com. Scaesti, sat. Scaesti, Valea lui Patru, str. Tineretului, Aleea Tineretului 1-6, Aleea Stejarului 1, Opris, Postei tronson 1 si 2, Aleea Primaverii 1 si 2, Primaverii –satul Valea lui Patru, Paulici, Aleea Paulici 1-4, Aleea 1 Fagului, Aleea 2 Fagului, Aleea 1 Postei, Aleea 2 Postei, Targului, Bisericii, Poiana Marinii, Aleea Poiana Marinii1, Aleea 3 Comaneasa B, Aleea 5 Jiului, Aleea 5 jiului BIS A, Aleea 5 Jiului BIS B, Aleea 5 Jiului BIS C, Aleea 5 Jiului BIS D, Aleea 4 Jiului, Aleea 3 Jiului, Aleea 2 jiului, Aleea 1 Jiului, Pitulati – satul Scaesti, judeţul Dolj.

Informaţiile privind proiectul propus pot fi consultate la sediul A.P.M. Dolj, Craiova, str. Petru Rareş nr. 1, jud. Dolj, adresa de internet htt://apmdj.anpm.ro şi la sediul Comuna Scaesti (denumirea titularului şi adresa)  în zilele de luni –joi, între orele  8,00- 16,30  si vineri între orele 8,00- 14,00.

Observaţiile publicului se primesc zilnic la sediul A.P.M. Dolj, Craiova, str. Petru Rareş nr.1, jud. Dolj,  fax: 0251/419 035, e-mail: office@apmdj.anpm.ro .